Transport Całopojazdowy 24t

Realizujemy transporty całopojazdowe naczepami o ładowności do 25 ton na terenie Polski i Europy. Dysponujemy wszystkimi typami środków transportu drogowego, w tym:  naczepy standardowe 13.6m. z certyfikatami XL,  naczepy typu coil-mulde, zestawy przestrzenne 120m3, naczepy do przewozów produktów w temperaturze kontrolowanej. Wszystkie pojazdy wyposażone są w urządzenia GPS, dzięki czemu zawsze możesz sprawdzić gdzie znajduje się Twój towar.

Transpot drobnicowy

Dzięki szerokim kontaktom w branży i wieloletniemu doświadczeniu świadczymy usługi przewozów drobnicowych oparte na wykorzystaniu wolnych przestrzeni ładunkowych pojazdów. Dzięki temu nasza oferta jest jedną z najtańszych na rynku nie tracąc przy tym konkurencyjności w czasie dostawy. Twój towar zazwyczaj dotrze do Ciebie bezpośrednio od klienta, bez czasochłonnych przeładunków.

Transport expresowy do 1.5t

Dla tych, dla których liczy się czas zapewniamy całodobową obsługę szybkimi pojazdami o ładowności do 1.5 tony.  Zaletą tego typu pojazdów jest najszybszy z możliwych czas dostawy ładunków bezpośrednio od klienta.  Jeśli chcesz wiedzieć gdzie jest Twój towar, nic prostszego, możesz skontaktować się w każdej chwili nie tylko z nami ale również z kierowcą i umówić się na dostawę w dogodnym dla Ciebie czasie.

Contact us for a free estimate.