Firma Promax24.pl założona została w 2003 roku i od tego momentu nieprzerwanie świadczy usługi dla szerokiego grona klientów biznesowych. Początkowo zajmowaliśmy się branżą IT, aby w pewnym momencie poświęcić całe swoje moce oraz znajomości i doświadczenie - spedycji międzynarodowej.

Właścicielem firmy jest Jerzy Witkowski, który od 2002 roku niemal nieprzerwanie zdobywał doświadczenie pełniąc funkcje kierownicze u największych polskich operatorów sektora TSL m.in. (JAS-FBG S.A., Transbud-Katowice S.A., Regesta S.A., Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.)

Obecnie naszymi klientami są zarówno małe lokalne firmy jak i wielkie międzynarodowe korporacje.

Naszą największą zaletą jest duża elastyczność i orientacja na klienta. Każdą ofertę przygotowujemy w ścisłej współpracy, biorąc pod uwagę specyfikę i potrzeby zleceniodawcy. Nie działamy schematycznie, nie posiadamy często paraliżujących pracę niedających się obejść procedur. Każdy klient, mały i duży, traktowany jest u nas indywidualnie i z należytą dbałością. Nasze telefony nie są nigdy wyłączone, zawsze możesz się z nami skontaktować, zawsze postaramy się pomóc.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zadzwoń do nas 24h

tel.

32 723 25 12

lub

512 150 775